Cyklistický partyzán - září 2017

20. září Aleš a Jolana Blažkovi reprezentovali opět naši školu v cyklistickém závodě „Cyklistický partyzán“, který byl součástí poháru „Hledá se vítěz“.  Naše bikové naděje se vydaly do přilehlého lesa u obce Podrážek mezi Vysokým Mýtem a Chocní. Tentokrát se jednalo o časovku, čekala na ně bezmála dvou a půl kilometrová trať v lese s přejezdy přes kořenité části a převýšením cca 35m.  Bylo rozdáno celkově 123 startovních čísel, takže zejména ve starších kategoriích byla docela slušná konkurence. Aleš opět předvedl, že je zkušený závodník a terénu se nezalekne, a skončil ve své kategorii na 1. místě. Jeho čas představoval celkově třetí nejlepší napříč všemi kategoriemi. Jolana se na trati trochu trápila, ale stačilo to na bronz.

Po svém závodě měli oba možnost se zúčastnit doprovodného programu připraveného Českým červeným křížem Ústí nad Orlicí a Lesy České republiky. Prověřili své znalosti o cyklistice a lese, snažili se najít co největší houbu. Akce byla moc pěkná, bylo to příjemně strávené dopoledne. Pořadatelům z Cyklo Bendl Vysoké Mýto patří velký dík.

Foto zde.