Slavnostní otevření náměstí - 4.10.2017

Město Nasavrky srdečně zve všechny občany Nasavrk a místních částí na slavnostní otevření nově zrekonstruovaného náměstí ve středu 4. října 2017 od 15.30 hodin.

Všichni účastníci této slavnosti budou mít příležitost si prohlédnout novou tvář našeho náměstí a být u symbolického aktu uvedení náměstí zpět do provozu. Vyvrcholením slavnostního odpoledne bude spuštění nové kašny a veřejného osvětlení.

Slavnostního otevření se zúčastní zástupci společností, které se na realizaci rekonstrukce náměstí podílely, a další významní hosté.

Během odpoledne budou mít všichni návštěvníci možnost shlédnout vystoupení mažoretek, hudební vystoupení dětí ze Základní umělecké školy Slatiňany, pásmo dětí z Mateřské školy Nasavrky. V průběhu celé akce bude k poslechu hrát živá hudba a bude možnost zakoupit občerstvení. Pro děti bude připraven skákací hrad, dílnička výtvarného a včelařského kroužku základní školy, malování na obličej.

Přítomní obdrží drobné pohoštění a milou pozornost jako upomínku na tento den, což pro vás zajistí Základní škola Nasavrky.